Українсько-польська програма підготовки бакалаврів "STEP TO EU"

/Files/images/step to eu.png


Навчання в Польщі безкоштовно!

/Files/images/ТОВ «Європейська асоціація інноваційноїосвіти» (1).png



Безкоштовний вебінар УМОВИ І ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПУ- 2024

відбудеться 21 березня о 18:00

Учні розберуться:

  • Що таке еклектронний кабінет вступника
  • Правила реєстрації
  • Як розставити пріорітетність для вступу на грантову систему навчання
  • Які документи потрібні для вступу
  • Як і коли подавати ОРИГІНАЛИ документів
  • Актуальні квоти та пільги 2024
  • Дати та терміни вступу

Тести Державної служби зайнятості

На сайті необхідно зареєструватись. На проходження кожного тесту дається тільки одна спроба та обмежений час. Радимо уважно читати інструкції до тестів.


Військовий коледж сержантського складу

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава) у 2024 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту або лише вступних іспитів безпосередньо в коледжі (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: Українська мова та Математика, і на вибір Фізика або Історія України), що дає змогу безкоштовно отримати освіту більшій кількості молоді та в умовах, коли здати онлайн-тест було неможливо, або результат виявився незадовільний.

Юнаки та дівчата отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями):

спеціальність 122 - Комп'ютерні науки; спеціалізація - Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки

спеціальність 172 - Електронні комунікації та радіотехніка; спеціалізація - Експлуатація та ремонт військових засобів зв'язку

Навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування - безкоштовні, виплачується стипендія.

Гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники нашого коледжу, крім того, матимуть велику перевагу стати на посади молодших командирів, матимуть освіту, та відповідну їй вищу заробітну плату, порівняно з рядовими служби за контрактом.

Заробітна плата випускників на даний час — понад 21000 грн.

Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).

Військовослужбовці мають повний соціальний пакет, відповідно законодавства:

  • щорічна оплачувана відпустка;
  • безкоштовне лікування;
  • можливість подальшого навчання;
  • можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування.

Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти (наші випускники) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.

На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата.

В умовах відновлення призову на строкову службу є можливість одночасно отримати освіту (фаховий молодший бакалавр), пройти військову службу, а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу. Повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.

У разі ускладнення політичної ситуації в державі, у будь-якому випадку курсанти закінчать навчання (це зафіксовано у контракті на навчання), отримають звання та посаду молодших командирів. Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр», що дає другий шанс для тих, хто не поступив до ВНЗ. Випускники мають змогу продовжити навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації (м.Київ), отримати звання офіцера та при цьому під час навчання отримувати замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби (тобто понад 21000грн.).

Прохідний бал ЗНО/НМТ для вступу знижено до мінімального – 100 балів, є можливість вступу за результатами вступних іспитів під час роботи приймальної комісії (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: Українська мова та Математика, і на вибір Фізика або Історія України).

Перелік сертифікатів ЗНО (2020-2021 роки) розширено: математика, або іноземна мова, або історія України (на вибір); українська мова та література (обов'язково). Тобто, потрібно лише два сертифікати ЗНО для вступу.

Додаткова інформація


День відкритих дверей в УжНУ

/Files/images/УжНУ.png

Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет» проводить День відкритих дверей. Дата проведення: 20 березня 2024 о 9.30 год. у змішаній формі (м.Ужгород, пл.Народна,3 зал Вченої ради).


День відкритих дверей ХНУПС

/Files/images/Оголошення.png


/Files/images/академія.jpeg


НУЦЗУ

Національний університет цивільного захисту України оголошує про проведення просвітницьких заходів та онлайн конференції.

Захід відбудеться 15 березня 2024 року о 14.00 годині за посиланням :

https://meet.google.com/dch-jpwv-yrm.


Єдиний державний веб-портал Дія. Цифрова освіта

допомогає українцям розвинути цифрові навички, щоб потужніше проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн.

Офіційна адреса Веб-порталу цифрової освіти в Інтернеті – https://osvita.diia.gov.ua


Найбільша конференція про ІТ-сферу

5-6 травня відбудеться онлайн-конференція

Спікери IT Future Conf – це представники індустрії, які знають все про перспективи, що відкриває галузь та секрети побудови успішної кар’єри в ІТ. Вони поділяться тонкощами роботи в тех-сфері, a головне – розкажуть, як втілити мрію про кар’єру в ІТ у реальність, зокрема, куди варто вступати та які спеціальності обирати. Конференція відбувається в межах IT Future– профорієнтаційного проєкту Львівського ІТ Кластера.

Отримайте можливість дізнатись більше про професії в ІТ-галузі та визначитися із майбутньою спеціальністю.

Для участі у конференції необхідно зареєструватись


Набір випускників 9-х класів на навчання у Польщі


День відкритих дверей в УжНУ

/Files/images/Афіша _УжНУ.jpg

02 червня 2022 року о 10:00 в університеті буде проведено онлайн День відкритих дверей під час якого учні зможуть більше дізнатися про університет та освітні програми, за якими проводиться підготовка, отримати актуальну інформацію про правила прийому до ЗВО у 2022 році.

Запрошуються учні 11-х класів Для участі у онлайн-заході необхідно пройти за покликанням: https://youtu.be/mA72HnojA_c


Всеукраїнський портал з профорієнтації

Інструкція користування порталом Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»:

1. Зайдіть на портал Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» www.hryoutest.in.ua (далі – Портал) та пройдіть просту та швидку реєстрацію.

2. Пройдіть профорієнтаційне тестування: кнопка «Розпочати тестування».

3. Отримайте результат тестування, який буде відправлений на електронну пошту, вказану при реєстрації.

4. Замовте он-лайн консультацію у кар’єрного консультанта (кнопка «Замовити консультацію» на Порталі). Вкажіть свої дані, оберіть зручні дату та час консультації та залиште номер телефону, на який Вам зателефонує консультант у обрану Вами дату та час. Після замовлення консультації, на поштову адресу, вказану при реєстрації, прийде повідомлення про підтвердження дати та часу консультування.

5. Отримайте результат консультування (після завершення консультації, її результат буде записаний у Особистому Кабінеті на Порталі).

6. Продивіться та пройдіть цікаві та корисні відео-ролики та мультимедійні онлайн-курси у форматі SCORM, щодо можливостей працевлаштування, особливостей психологічних типів підлітків тощо (кнопка на Порталі «Навчання»).

7. Продивіться онлайн екскурсії, щоб побачити на власні очі, які умови наразі вже створені в українських підприємствах та організаціях (кнопка на Порталі «Навчання»).

8. Ознайомтесь з найзатребуванішими професіями на ринку праці в Україні: умови праці, зарплати, вакансії, перспективи, цікаві факти, якими навичками треба володіти тощо (для цього на Порталі натисніть кнопку «Професії»).


10 причин навчатись в ХАІ

Дане відео містить інформацію про Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".


Станьте студентом польського ВНЗ, навчайтесь в Україні! Без ЗНО та вступних іспитів!


Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка

Дорогі майбутні абітурієнти! Кафедра загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує Вас здобути вищу освіту за спеціальностями “класична філологія та англійська мова” та “новогрецька філологія та переклад і англійська мова”. На спеціальності “класична філологія та англійська мова” Ви вивчатимите мови, що належать до світових класичних мов – давньогрецьку, латинську, а також сучасну англійську мову.


Коледж УжНУ продовжив набір слухачів на підготовчі курси


Запрошуємо вас 15 квітня онлайн до Університету Короля Данила!

Побачте на власні очі можливість сучасної освіти в Україні на якісно високому рівні в комфортабельних умовах!

Ви зможете познайомитись з майбутніми викладачами, поставити запитання та отримати фахові відповіді, дізнатись більше про цікаві вам спеціальності та навіть прогулятись Університетом Короля Данила в онлайн-режимі.

Перелік та деталі спеціальностей УКД тут: https://cutt.ly/Iysu8WU

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1YRbss0D6b1PrNoFt_AqdhI8vQlIUvXFlQZdnSKzPNIc/edit

Чекаємо вас 15 квітня в Google Meet. https://meet.google.com/osk-rdcw-pzv


Київський військовий ліцей імені Івана Богуна запрошує на День відкритих дверей 27 березня 2021 року

27 березня 2021 року з 10.00 до 12.00 у Київському військовому ліцеї імені Івани Богуна та на базі навчально-оздоровчого комплексу цього ліцею планується проведення для юнаків 7 і 9 класів Дня відкритих дверей з метою ознайомлення з навчально-матеріальною базою, умовами навчання та проживання, а також спілкування з ліцеїстами та викладачами .

Захід відбудеться за адресами:

- для здобувачів освіти 7-х класів: Київська область, Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Хрещатик, 103. Телефони чергового навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею ім. Івана Богуна (044)4016060, 067 8341898;

- для здобувачів освіти 9-х класів м. Київ, бульвар Лесі Українки, 25. Телефони чергового Київського військового ліцею імені Івана Богуна: (044)2861718, 0633707018

Детальніше про ліцей на сайті kvl.mil.gov.ua


Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнських олімпіадах ДВНЗ "Ужгородський національний університет" для професійної орієнтації вступників (на основі повної загальної середньої освіти), які мають бажання вступати на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності з таких предметів:біологія, географія, математика, фізика та хімія. Переможці Другого туру олімпіади отримають до +20 балів до одного з предметів ЗНО. Можна брати участь у кількох олімпіадах.


Презентація навчання в Польщі

ПРО ЩО ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ НА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІЙ ПРЕЗЕНТАЦІЇ

  • ТОП спеціальностей 2021/22 років
  • Обов’язкові предмети, які Ви будете вивчати
  • Документи, які необхідні для вступу
  • Покроковий алгоритм для гарантованого вступу
  • Як вступити до Польщі та що для цього потрібно
  • Як вступити до Польщі безкоштовно
  • Як отримати стипендію та покрити вартість навчання
  • Ваші перспективи після закінченя університету

День відкритих дверей в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Відеозапис


Освітній форум «Вища освіта та літні канікули за кордоном»

Все про можливості англомовної освіти та канікул в Канаді, США, Великій Британії та Європі.


Вища освіта у Великобританії та США

День відкритих дверей 20.02.2021 року

Реєстрація


УжНУ. Вступна кампанія 2021

/Files/images/Baner-2021.jpg


Робітничі професії у закладах професійної (професійно-технічної) освіти



ІНСТИТУТ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Запрошуємо учнів випускних класів долучитися до Дня відкритих дверей, який відбудеться в режимі онлайн-конференції 6 лютого 2021 року об 11:00.

Під час проведення Дня відкритих дверей випускники матимуть можливість отримати консультації щодо основних вимог Правил прийому до Інституту.

Підключитись до конференції ZOOM:https://us04web.zoom.us/j/79458643463?pwd=RTBRUmFnOTExSnBWWDJGU1dndn5Hdz09. Ідентифікатор конференції:794 5864 3463. Код доступу:vwD8uk

Ми ознайомимо майбутніх абітурієнтів із спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в Інституті, розкажемо про особливості навчання, а також про ті можливості, які отримує кожен для саморозвитку та подальшого кар’єрного зростання.

Дізнатися про нас більше Ви можете насайті Інституту-https://iszzi.kpi.ua та на сторінці Facebook-https://www.facebook.com/iszzi.

Контактний телефон :+38 (063)-937-27-00.


Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ

запрошує до вступу



/Files/images/Герб-ІПЮК-для-СБУ-НЮУ-ім.-Я.-Мудрого-png.png


День відкритих дверей на кафедрі Системи Автоматизованого проектування у Львівській Політехніці

Для учнів 9-х, 10-х та 11-х класів, у Національному університеті "Львівська політехніка", на кафедрі Систем Автоматизованого Проектування 27 травня відбувається день відкритих дверей. Місце зустрічі - Zoom.

Ми підготували інтерактивну екскурсію навчальними лабораторіями, покажемо:
- Що вивчають на кафедрі
- Досягнення кафедри.
- Де працюють випускники.
- Особливості вступу.
- Співпраця з провідними вузами Європи.
- Освітня співпраця (навчання студентів кафедри у Кракові, Вроцлаві, Лодзі та інших містах Польщі).
- Наукова співпраця з залученням студентів (Erasmus+, Nawa).
- Спеціальне інтерв'ю з п.Анною Тимофійчук, деканкою механічного факультету Сілезької політехніки (м.Глівіце, Польща)
- Знайомство з Уляною Марікуцою, деканкою Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій
- Спілкування зі студентами та викладачами кафедри
- Історії успіху випускників кафедри (відео-інтерв'ю)
- Відгуки про кафедру фахівців IT організацій.

Детальніше можна ознайомитися на сайті

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/TDv4GWVzLg7S7DDX8


День відкритих дверей НАУ онлайн


Дрогобицький університет ім. Івана Франка


Професійний Технікум імені Миротворчих сил ООН

Професійний Технікум імені Миротворчих місій ООН (м.Кельці, Польща) пропонує безкоштовне навчання для українських випускників 9, 10 та 11 их класів за наступними спеціальностями:

  • Програміст – інформатик
  • Менеджер логіст
  • Архітектор – будівельник
  • Менеджер альтернативних джерел єнергії
  • Менеджер готельного бізнесу
  • Автомеханік
  • Ландшафтний дизайнер
  • Менеджер – економіст
  • Експерт міжнародної торгівлі
  • Технік – ветеринар
  • Модель’єр - дизайнер
  • Кухар – технолог (клас дієтології, клас бармена)
  • Перукар – стиліст (клас стилізації, клас візажу)

Наші учні за 5 років навчання отримають середню професійну освіту за стандартами ЄС, польську Матуру (аналог українського Атестату, що дає змогу вступати до польських ВИШів безкоштовно), професійну практику в Польщі та країнах Європейського Союзу (Німеччина, Велика Британія, Італія, Іспанія), будуть мати змогу отримати додаткові знання на курсах водіїв, технік самооборони, рятувальника, комп’ютерної графіки, бариста, сомельє та ін. Під час навчання діти за бажанням відвідують гуртки, басейн, спортивні секції, курси іноземних мов. Студенти також забезпечуються обов’язковим медичним страхуванням. Усі учні проживають у гуртожитках в двомісних кімнатах з усіма зручностями (душ, туалет, холодильник). В гуртожитках також є кухні для учнів, кімнати для відпочинку, безкоштовний WiFi у кожній кімнаті, невеличкий тренажерний зал, безкоштовні пральні машини, цілодобовий нагляд опікунів та вихователів. Батьки учнів покривають витрати лише на проживання та харчування своїх дітей. Сьогодні ця сума становить близько 550 польських злотих на місяць. Послуги з рекрутації коштують 10000грн. (у вартості всі переклади офіційних документів, іх легалізація на території Польші, апостиль, переклад медичних сертифікатів, довідки 086-У, підготовка пакету документів для подачі на студентську візу). Окремо також оплачується робота офіційних опікунів на території Польщі (300 євро на рік).

Наш ексклюзивний центр рекрутації в Україні:

м.Запоріжжя, пр. Маяковського, б.8а, оф.1

Тел: 061236 12 00, 067612 88 94, 050776 90 09, 067619 25 52

info@vilenatravel.com.ua

e.glazunova@ukr.net


Тиждень відкритих дверей

Ужгородський Центр професійної підготовки проводить тиждень відкритих дверей „Моя професія – моя гордість”. Учні нашої школи запрошені 25 лютого на 13 годину


Освітній інформаційний портал

/Files/images/банер.png


Київський військовий ліцей Івана Богуна запрошує на День відкритих дверей 02 листопада 2019 року

02 листопада 2019 року з 10.00 до 12.00 у Київському військовому ліцеї імені Івани Богуна та на базі навчально-оздоровчого комплексу цього ліцею планується проведення для юнаків 7 і 9 класів Дня відкритих дверей з метою ознайомлення з навчально-матеріальною базою, умовами навчання та проживання, а також спілкування з ліцеїстами та викладачами .

Захід відбудеться за адресами:

- для здобувачів освіти 7-х класів: Київська область, Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Хрещатик, 103. Телефони чергового навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею ім. Івана Богуна (044)4016060, 067 8341898;

- для здобувачів освіти 9-х класів м. Київ, бульвар Лесі Українки, 25. Телефони чергового Київського військового ліцею імені Івана Богуна: (044)2861718, 0633707018

Детальніше про ліцей на сайті kvl.mil.gov.ua


Вище професійне училище №3 м. Мукачево

ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ ЗА СТУПЕНЕВОЮ ПІДГОТОВКОЮ на 2019/2020 навчальний рік

ПІДГОТОВКА КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (9 класів)

  1. Верстатник широкого профілю; Оператор верстатів з програмним керуванням
  2. Регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів. Контролер РЕА та П
  3. Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури
  4. Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування
  5. Секретар керівника (організації, підприємства, установи). Оператор комп’ютерного набору

ПРИМІТКА: вступники зараховуються на навчання на основі співбесіди, середнього бала свідоцтва про базову загальну середню освіту

НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (11 класів)

1. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

ПРИМІТКА: вступники зараховуються на навчання на основі співбесіди, без сертифіката ЗНО.

Конкурсний відбір проводитися з 13 серпня 2019 року до 31 серпня 2019 року (згідно розкладу).

При умові направлення на навчання з виробничих або комерційних структур із укладенням тристороннього договору, вступники мають право на першочергове зарахування.

Випускники ВПУ-3 м. Мукачево чи іншого професійно-технічного навчального закладу, які успішно закінчили другий ступінь професійно-технічної освіти за відповідним напрямом підготовки, зараховуються (переводяться) на третій ступінь навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» з напрямів підготовки:

  • Електронні пристрої та системи,
  • Телекомунікації та радіотехніка,
  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка,
  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справи.

Учні училища отримують стипендію, іногородні учні безкоштовно забезпечуються гуртожитком.

Для вступу в училище подаються такі документи:

  • заява на ім'я директора із зазначенням обраної професії;
  • документ про освіту;
  • медична довідка (форма 086-у);
  • медична картка (форма 25-ю);
  • довідка з місця проживання та про склад сім'ї;
  • копія паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (копія);
  • вісім фотокарток (3х4);
  • папка для документів, 2 конверти.

Документи здавати особисто в приймальну комісію.

Прийом документів здійснюється з 1 червня щодня, крім суботи і неділі.

НАША АДРЕСА: м. Мукачево, вул. Кооперативна, 2 тел./факс (03131) 2-24-81, 3-70-81

адреса веб-сайту: www.vpu3.org.ua

День відкритих дверей Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка

/Files/images/КНУ_День відкр_дверей.jpg

День відкритих дверей Свалявського технічного коледжу Національного університету харчових технологій

Свалявський технічний коледж НУХТ запрошує випускників ЗОШ, професійно-технічних училищ та ліцеїв відвідати навчальний заклад. Ви зможете поспілкуватись із викладачами та студентами, ознайомитися зі структурою, матеріально-технічною базою та спеціальностями за якими можна навчатись в коледжі. Сподіваємося, що враження отримані у нашому навчальному закладі допоможуть у подальшому правильно вибрати власну майбутню професійну діяльність. День відкритих дверей розпочнеться об 11 00 год. 8 травня 2019 року за адресою м. Свалява, вул. Духновича, 6


Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету " Харківський політехнічний інститут"

Запрошуємо випускників взяти участь у вступній кампанії 2019 року до ВІТВ НТУ "ХПІ" за спеціальностями «Озброєння та військова техніка» та "Забезпечення військ". Навчання безкоштовне. За додатковою інформацією запрошуємо на офіційний сайт інституту http://vitv.kh.ua/


День відкритих дверей коледжу культури і мистецтв

/Files/images/koledg.JPG


Зустріч з деканом фізичного факультету УжНУ

/Files/images/1.jpg /Files/images/2.jpg

Зустріч 11-А класу з деканом фізичного факультету УжНУ професором Лазуром В. Ю.Лазур В. Ю. ознайомив учнів із сучасними тенденціями у вищій школі на фізичному факультеті


Ужгородський національний університет запрошує на День відкритих дверей 9 жовтня 2018 року з 11:00 до 15:30

11:00-11:50 Реєстрація учасників

12:00-13:00 Загальні збори у конференц-залі УжНУ (м. Ужгород, пл.Народна, 3)

У програмі:

· виступ ректора Ужгородського національного університету;

· презентація Ужгородського національного університету (інформація про факультети, спеціальності, міжнародні освітні програми і проекти, дозвілля, підготовчі курси тощо);

· інформація про умови вступу до вищих навчальних закладів у 2019 р.;

· зустріч з представниками студентського самоврядування та студентської профспілки;

· зустріч з керівниками найбільших компаній-роботодавців в Закарпатській області;

· інформація про перспективи працевлаштування на основі отриманого в університеті диплому про вищу освіту.

13:00-14:00 Кава-брейк

Спілкування з викладачами та студентами

Відвідування Музею історії університету

Переїзд на факультети та до Українсько-угорського навчально-наукового інституту

14:00-15:30 «Дні відкритих дверей» факультетів та Українсько-угорського навчально-наукового інституту

17:00 Екскурсії м. Ужгород (збір на пл. Театральній)

Також ви матимете змогу:

· особисто поспілкуватися з ректором, проректорами, деканами, професорсько-викладацьким складом та студентами;

· відвідати факультети та Українсько-угорський навчально-науковий інститут;

· отримати індивідуальні консультації з умов прийому і пільгового вступу, інформацію щодо новацій вступної кампанії.


День відкритих дверей

/Files/images/open_nuft_2.PNG


КНУ ЕХРО-2018

29 вересня 2018 року з 10.00 до 15.00 год. у Головному навчальному корпусі Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка (м.Київ, вул.Володимирська, 60) буде проводитися Загальноуніверситетський день відкритих дверей – «КНУ ЕХРО-2018».


ФАКУЛЬТЕТ РАДIОФIЗИКИ, БIОМЕДИЧНОЇ EЛЕКТРОНIКИ ТА КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМ

Kафедра Виробництва приладів Приладобудівного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

/Files/images/Кафедра виробництва приладів-1.jpg /Files/images/Кафедра виробництва приладів-2.jpg

Нові освітні програми УжНУ

На філологічному факультеті ДВНЗ УжНУ в 2018 році запроваджені нові освітні програми підготовки фахівців за освітнім ступенем «бакалавр».

На спеціальності середня освіта:

Українська мова та література в закладах загальної середньої освіти з мовами навчання національних меншин (студенти матимуть практичний курс угорської або румунської мови на вибір);

Українська мова та література. Англійська мова та література (випускники отримають кваліфікацію вчителя української мови і літератури, англійської мови і літератури, зарубіжної літератури).

На спеціальності філологія:

Українська мова і література. Літературна творчість. Документознавство та інформаційна діяльність


Проект ранньої дуальної освіти

Управління освіти Ужгородської міської ради відповідно до листа Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України 4.04.2018 №2.2-857 надсилає для належного реагування інформацію щодо проекту ранньої дуальної освіти із попередньою дистанційною підготовкою старшокласників до рівня java-програмістів, сертифікованих корпорацією Oracle (США) та їхнім подальшим стажуванням у вітчизняних ІТ-компаніях з першого курсу навчання у ВНЗ.

пропонує абітурієнтам взяти участь у олімпіаді з фізики за додаткові бали до сертифікату ЗНО

Дрогобицький педагогічний університет ім. Івана Франка

запрошує на навчання за спеціальністю«Середня освіта (Трудове навчання та технології, інформатика)»на основі ЗНО ( 4 роки навчання) або на основі ОКР «Молодший спеціаліст» (2 роки навчання, без ЗНО).

та за спеціальністю«Професійна освіта (Транспорт. Експлуатація та ремонт автомобілів)» на основі ЗНО ( 4 роки навчання) або на основі ОКР «Молодший спеціаліст» (2 роки навчання, без ЗНО).

Інститут філології

Дорогі друзі, запрошуємо Вас здобути вищу освіту в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальностями:

  • мова і література (давньогрецька, латинська), західноєвропейська мова
  • елліністика (новогрецька мова, англійська мова; переклад) при кафедрі загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики
ПРО ФАХ

Навчаючись на кафедрі загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики, Ви матимете можливість опанувати мови, що належать до світових класичних мов – давньогрецьку, новогрецьку та латинську, в оригіналі читати літературні твори Гомера, Платона, Арістотеля, Цезаря, Цицерона, Овідія, Катула, Вергілія та ін., долучитися до культури Греції, Риму та Візантії, поглибити загальний науково-культурний рівень, стати висококваліфікованими професіоналами в гуманітарній сфері. Другою іноземною мовою стане мова міжнародного спілкування – англійська, яка відкриває нові фахові й наукові обрії. Знання, отримані на нашій кафедрі, сприяють вихованню глибоко й різнобічно ерудованої креативної особистості.

ПРО КАР’ЄРУ

Після одержання диплому бакалавра або магістра у Вас будуть такі перспективи працевлаштування:

  • - викладач у ВНЗ;
  • фахівець з усного та письмового перекладу;
  • журналіст телебачення;
  • радіожурналіст;
  • літературний редактор;
  • HR (рекрутер);
  • PR-менеджер;
  • організатор розважальних заходів;
  • сфера туризму;
  • перекладач історичної та богословської літератури;
  • археолог;
  • культуролог;
  • історик;
  • працівник архіву;
  • бібліотекар.
УМОВИ ВСТУПУ

Про порядок прийому заяв та необхідний пакет документів для вступу дивіться: http://vstup.univ.kiev.ua/pages/61

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО):

  • українська мова та література;
  • іноземна мова;
  • історія України.

Форма навчання – денна (перша зміна);

Фінансування підготовки здійснюється:

  • за державним замовленням;
  • за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб (можливим є залучення благодійних фондів).

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання – звертайтеся за телефонами (093)834 21 26, (096) 513 59 39 або пишіть на адресу nataruda@bigmir.net

Контактна особа – Наталя

Музеєзнавство, пам'яткознавство

З метою забезпечення потреб ринку праці у висококваліфікованих спеціалістах, Національний університет “Львівська політехніка” проводить набір студентів на спеціальність «Музеєзнавство, пам'яткознавство».

Наші студенти – майбутні висококваліфіковані фахівці, які професійно надають екскурсійні послуги, працюють із зібраннями культурних цінностей, займаються експозиційною та науково-дослідною роботою. Це молоді спеціалісти, які володіють широким спектром інформаційних технологій, впевнено здійснюють рекламно-інформаційну діяльність, освоїли маркетинг та менеджмент, у сфері культурної діяльності.

Спеціальність «Музеєзнавство, пам'яткознавство» відкриває перед випускником такі напрями реалізації набутих компетентностей:

  1. наукова та практична діяльність у сфері музеєзнавства;
  2. організація виставок та галерей;
  3. атрибуція, охорона, використання, вивченняісторичних культурних об’єктів;
  4. управління у сфері культури;
  5. експертна оцінка культурних об’єктів.

Здобуті знання та навички дають можливість майбутнім фахівцям працювати:

  • екскурсоводом та екскурсознавцем
  • спеціалістом державної служби у сфері культури
  • менеджером соціокультурної діяльності
  • дизайнером музейних експозицій
  • організатором галерей та виставок
  • дослідником та експертом пам'яток історії та культури
  • фахівцем із зберігання культурних цінностей
  • музеєзнавцем-істориком
  • музейним доглядачем

Потенційні місця для працевлаштування:

  • Музейні заклади
  • Пам’яткоохоронні заклади
  • Виставкові зали та галереї
  • Турагенції та заклади, які надають екскурсійні послуги
  • Органи управління культурою та культурною спадщиною
  • Історичні заповідники

Для вступу необхідно подати такі сертифікати:

  • Українська мова та література
  • Історія України
  • Іноземна мова (профільний) або географія

Детальнішу інформацію знайдете за адресою:

вул. Митр. Андрея 3, 79013, 4-й корпус, кімната 202

Телефон: +38 (032) 258-21-59 063-62-20-744

E-mail:kafistor@polynet.lviv.ua khomaivan@ukr.net

Веб-сайт: www.lp.edu.ua/node/115

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Ніжинський державний університет

Шановні вчителі, дорогі учні та батьки!

Приємно повідомити Вам, що 24 травня 2017 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відкрито нову спеціальність «Фізика та економіка», що значно розширює спектр майбутнього працевлаштування як у сфері освіти, так і на виробництві, у банківській системі, в управлінських структурах і т.п. З повагою, доктор фізико-математичних наук, професор Олександр Мельничук

Профорієнтаційні тести

Закінчуєш навчання у школі та серйозно замислюєшся про своє покликання у житті? Пройди тест, який допоможе Тобі обрати професію до душі. Дай відповідь на прості запитання і дізнаєшся, яка спеціальність Тобі підходить найкраще.

Тест передруковано з порталу Пустунчик

1. Як на мене, контролювати інших людей та вести облік — нудне заняття.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

2. Я краще буду займатися фінансовими операціями, аніж виступати на сцені.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

3. Ніколи точно не розраховую час, який витрачаю на дорогу до школи. Для мене це здається неможливим.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

4. Ризик — моє друге «Я».

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

5. Терпіти не можу безладу.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

6. Охоче проведу вільний час за книжкою про досягнення в сфері науки.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

7. Мої записи зазвичай не надто добре структуровані та організовані.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

8. Я завжди відкладаю частину грошей на потім, не витрачаючи все й одразу.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

9. У мене на робочому столі скоріше безлад, аніж бездоганний порядок.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

10. Люблю виконувати завдання згідно інструкції, або за чітко вказаним алгоритмом.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

11. Якби я був колекціонером, то зберігав би все упорядковано: в папках, шухлядах, на поличках тощо.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

12. Я дратуюсь, коли потрібно навести лад у кімнаті, впорядкувати, або систематизувати щось.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

13. Люблю працювати за комп’ютером — набирати й оформляти тексти, робити розрахунки.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

14. Перш ніж взятися до роботи, я детально продумаю свої дії.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

15. Вважаю, що черпати інформацію з таблиць та графіків — зручно та швидко.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

16. Я в захваті від ігор, де можна розрахувати шанси на перемогу і зробити обережний, але точний хід.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

17. Вивчаючи іноземну мову, потрібно почати з граматики, а не отримувати розмовний досвід без знання граматичних основ.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

18. Я завжди прагну всебічно вивчити проблему, з якою стикаюся (пошукати інформацію в мережі, прочитати необхідну літературу, проконсультуватися зі спеціалістами).

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

19. Коли я пишу листа, мені важливіше:

1. Логічність викладу тексту.
2. Важко відповісти.
3. Образність викладу.

20. Я маю щоденник, в якому планую свої справи на кілька діб уперед.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

21. Я не пропускаю нагоди подивитися випуск політичних та економічних новин.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

22. Я хотів би, що моя професія…

1. Щоразу дарувала мені нову порцію адреналіну.
2. Важко відповісти.
3. Занурювала мене в стан спокою і давала відчуття захищеності.

23. Я виконую роботу в останній момент.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

24. Покористувавшись книгою, я завжди ставлю її на місце.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

25. Лягаючи в ліжко, я напевне знаю, чим займатимусь наступного дня.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

26. У своїх діях і словах керуюсь принципом «Сім раз відміряй, один — відріж».

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

27. Якщо мене чекає відповідальна справа, я неодмінно складу план її виконання.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

28. Після довгих посиденьок з друзями я мию посуд вже вранці.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

29. Я відповідально ставлюсь до свого здоров’я.

1. Так.
2. Важко відповісти.
3. Ні.

30. Якщо в мене щось не виходить, я…

1. Терпляче шукаю рішення.
2. Важко відповісти.
3. Дратуюся і злюся.

Підрахуй бали, скориставшись таблицею

№ пит. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Вар1 0 2 0 0 2 2 0 2 0 2 2 0 2 2 2
Вар2 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Вар3 2 0 2 2 0 0 2 0 2 0 0 2 0 0 0
№ пит. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Вар1 2 2 2 2 2 2 0 0 2 2 2 2 0 2 2
Вар2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Вар3 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 2 0 0

Від 49 до 60 балів

Ти прагнеш бути бездоганним у всьому, чого вимагаєш і від оточуючих. Оскільки Тебе цікавлять різноманітні знакові системи (цифри, коди, природні та штучні мови), Ти напевне зможеш знайти себе в професіях, пов’язаних з діловодством, створенням документів, аналізом та перетворенням текстів. Коректор, технічний редактор, нотаріус, секретар — ось ті спеціальності, які Тобі з легкістю вдасться освоїти у вузі. Також Ти можеш стати незамінним співробітником бухгалтерії, відмінним економістом, демографом, чудовим програмістом, картографом або математиком. Тебе часто захоплює те, що іншим здається нудним та одноманітним. Креслярська справа, робота з паперами, літерами та розрахунками, упорядкування, контроль і аналіз — заняття, в яких Тобі не буде рівних серед колег. Часто люди Твого типу — прекрасні бізнесмени та керівники. Однак Тобі пора вчитися розслаблятися, постійне самовдосконалення виснажує та не дає відчути всі радощі життя.

Від 37 до 48 балів

Люди Твого типу уважні та зібрані. Зазвичай їм підходять професії, які вимагають чудової пам’яті, точних розрахунків, досконалого знання документації та законів. Юрист, митний декларатор, статистик, кресляр, економіст та спеціаліст з комп’ютерних технологій — професії, в яких Ти можеш досягти неабияких успіхів. Проте, пам’ятай, що відповідні їм сфери діяльності вимагають посидючості, зосередженості та здатності абстрактно мислити. Зверни увагу й на професії першого блоку (від 49 до 60 балів), проте в Твоєму випадку робота зі знаковими системами може бути лише частиною іншої, основної професії (приміром, інтенсивне використання іноземних мов, ведення документації, розрахунки — у роботі фінансиста, менеджера та журналіста).

Від 25 до 36 балів

Інтерес до знакових систем у Тебе мало виражений. Проте Ти здатен оперативно і старанно виконувати свої обов’язки. До того ж, дисципліна та вимогливість до себе допоможуть Тобі підкорити будь-яку вершину, було б бажання. Гнучкість та швидкість прийняття рішень сприяють досягненню якнайкращого результату. Тобі підійде робота геолога, меліоратора, еколога, інженера, гідролога, конструктора, вченого. А ще варто подумати про професію ветеринара або агронома. Знакові системи дещо «сухуваті» для Тебе. Тому, обираючи професію, орієнтуйся на власні захоплення та інтереси.

Від 13 до 25 балів

Документи, знаки та розрахунки Тебе точно не цікавлять. Люди Твого типу бездоганні імпровізатори, вміють активно діяти і швидко прийняти рішення, нестандартні і непередбачувані, що характерно для представників творчих професій. Реклама, дизайн, журналістика і психологія — сфери, що в яких Ти почуватимешся мов риба в воді. А ще з Тебе може вийти бездоганний вчитель , продюсер або вихователь.

Від 0 до 12 балів

Такій нестандартній особистості як Ти просто необхідно розвивати силу волі, витримку та дисциплінованість, адже при влаштуванні на роботу Тобі частенько кортітиме робити те, що «хочеться», а не те, чого вимагає керівництво. Робота, що передбачає жорстке виконання плану і дотримання термінів, Тобі навряд чи підійде. Професії художника, фотографа, артиста, скульптора чи поета — з Твоєї категорії. Подумай також і про спеціальність дизайнера, режисера, актора або диригента.

Довідник ВНЗ


Коледжі України

Кiлькiсть переглядiв: 1897

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Ужгородський ліцей №7

вул. Дворжака, 41,
88000 Закарпатська область, Ужгород,
Україна

Дата останньої зміни 23 Квітня 2024

Цей сайт безкоштовний!