Основна школа (5-9 класи)

Основна школа дає базову загальну середню освіту, що є фундаментом загальноосвітньої підготовки всіх школярів, формує в них готовність до вибору та реалізації форми подальшого одержання освіти та профілю навчання. У цьому віці в школярів загалом завершується формування загальнонавчальних умінь і навичок, оволодіння навчальним матеріалом на рівні, достатньому для подальшого навчання. Важливого значення надається формуванню здорового способу життя, національному і екологічному вихованню. Завершуючи основну школу, учні на практичному рівні мають добре володіти українською мовою, однією іноземною мовою, вміти користуватись комп¢ютером. На кінцевому етапі навчання для учнів основної школи забезпечується можливість вибору профілю для подальшого навчання. З цією метою мають ширше запроваджуватись інтегровані курси, інтенсивне вивчення іноземних мов.

Старша школа (10-11 класи)

Старша школа (10-11 класи) є останнім етапом одержання повної загальної середньої освіти, на якому завершується формування цілісної картини світу, оволодіння способами пізнавальної та комунікативної діяльності, уміннями одержувати з різних джерел і переробляти інформацію, застосовувати знання. В умовах одного класу на паралелі прийнятним є навчання за універсальним профілем. Це дає можливість враховувати освітні потреби кожного учня і забезпечує належний рівень підготовки випускників школи до вступу у вищі навчальні заклади. Створює значно кращі умови для диференційованого навчання, врахування індивідуальних особливостей розвитку учнів. Реалізується спільна, єдина для всієї школи частина навчального змісту, для чого відводиться не менше 65 відсотків сумарного загальнорічного навантаження. Тут доцільним є вивчення предметів на академічному рівні, широке використання факультативних програм.

Дата останньої зміни 28 Березня 2024