Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) у УЗОШ І-ІІІст.№7

1. Заяву про випадки булінгу у школі має право подати будь-який учасник освітнього процесу.
  2. Заява подається директору школи відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
  3. Здобувач освіти, який став свідком булінгу у школі, зобов’язаний повідомити про це вчителя, вихователя, психолога або адміністрацію закладу освіти .
  4. Педагог або інший працівник закладу освіти, який став свідком булінгу або отримав повідомлення про факт булінгу від здобувача освіти, який був свідком або учасником булінгу, зобов’язаний повідомити директора школи про цей факт.
  5. Керівник закладу має розглянути звернення.
  6. Директор школи створює комісію з розгляду випадків булінгу, яка з’ясовує обставини прецеденту.
  7. Здобувач освіти може звернутись

- на гарячу лінію з протидії насильству в сім’ї або із захисту прав дітей ( тел.116000);

- до соціальної служби з питань сім’ї, дітей та молоді (тел.0312-61-3906);

-ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 61-64-72

-Національної поліції України тел.102;

Центру надання безоплатної правової допомоги.

Після отримання звернення дитини, відповідна особа або орган інформує директора школи у письмовій формі про випадок булінгу. Керівник закладу має розглянути таке звернення та з’ясувати всі обставини прецеденту.