Наша Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Ужгородської міської ради, відповідно до наказу Державної служби якості освіти України, першою у Закарпатській області, в червні 2022 року взяла участь в апробації проведення процедури самооцінювання якості освітніх та управлінських процесів закладу освіти з використанням інформаційно-аналітичної системи зовнішнього оцінювання і самооцінювання освітніх та управлінських процесів.

У грудні ми продовжили роботу з використанням інформаційно-аналітичної системи (IAC) EvaluEd та провели самооцінювання якості освітніх та управлінських процесів закладу освіти. У процесі проведено опитування учасників освітнього процесу, заповнено опитувальні аркуші, внесено дані до форми вивчення документації.

На нашу думку, переваги IAC EvaluEd:

• зручність
  • оперативність
  • доступність
  • результативність
  • ефективність

Результати самооцінювання були представлені за допомогою діаграм, що дало можливість:

-легко та змістовно провести аналіз роботи,

-побачити позитивні та негативні сторони нашої діяльності,

-визначити прогалини, розробити план для їх усунення та рекомендації для покращення роботи закладу за напрямом «Управлінські процеси».

Педагогічний та батьківський колективи нашої школи вдячні Державній службі якості освіти України та управлінню Служби у Закарпатській області за надану можливість проходження процедури самооцінювання з використанням інформаційно-аналітичної системи EvaluEd та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Звіти

Діана РЕГАН, директор Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Ужгородської міської ради.