Фестиваль «Нащадки козацької слави».

18 жовтня у нашому закладі традиційно проходив цікавий, насичений, а головне, корисний захід - День здоров‘я в рамках шкільного фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави».

На початку урочистої лінійки директор школи Реган Діана Іванівна побажала всім гарного настрою, позитивних вражень та достойних результатів у змаганнях.Заступник директора з виховної роботи Скакун Любов Валіхадівна повідомила план проведення заходу.
Учні мали змогу показати свої сили у таких спортивних змаганнях:
-човниковий біг;
-стрибки у довжину;
-стрибки на скакалці;
-змагання з волейболу;
-змагання з футболу.
На Благодійному ярмарку можна було поласувати смаколиками, які приготували учні 1-11-х класів разом із своїми батьками.
Цікавим був конкурс патріотичної пісні, під час якого учні 5-11-х класів розкрили свої таланти та креативність.
День здоров’я пройшов цікаво, насичено в дружній атмосфері.Дякуємо всім, хто долучився до свята. Адміністрація закладу висловлює щиру подяку учням, батькам та педагогам нашого закладу за зібрані кошти в сумі 18871 грн на Благодійному ярмарку.
Вилучені кошти були передані сім’ї нашого учня школи Лучана Іванка, який важко хворий. Ми всі молимося за одужання Іванка та повернення його до школи. Фото