День Захисника України

14 жовтня - день, який зібрав усю красу українських традицій та нашого вільного духу і подарував свято Дня захисника України, Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці.

Шановні захисники, дозвольте привітати Вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра – Днем Захисника України. Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це – свято України. Нехай Ваш дім буде наповнений світлом і любов'ю, а робота приносить лише задоволення!
В честь цього свята у нашій школі були проведені бесіди, вікторини, зустрічі з учасниками АТО. Також діти писали листи, малювали малюнки, виготовляли голубів миру для наших захисників.

Початкова школа

Старша школа