Випускний-2021

Ось і завершився 2020-2021 навчальний рік, який видався зовсім нелегким для всіх нас.

Святкова лінійка для наших випускників пройшла в незвичному форматі, сповнена позитивних емоцій та вражень. З вітальним словом виступили директор школи Реган Діана Іваніана, перший вчитель Маркіна Марія Михайлівна, класний керівник Бая Світлана Юріївна, привітали випускників також батьки та учні 10 класу. Випускники висловили сердечну подяку вчителям та батькам і, звичайно, не обійшлося без традиційного вальсу.

Щирі вітання та в добру путь, дорогі наші випускники!!! Хай замріяне збувається, а на життєвому шляху зустрічаються тільки позитивні люди!

Ми завжди будемо пишатися Вами! Ви - наша гордість і наше майбутнє! Фото