День вишиванки

18 травня відзначають Всесвітній день вишиванки. Одягаючи свою вишиванку, ми демонструємо не лише її красу й унікальність, але й засвідчуємо нашу єдність та приналежність до славної культурної традиції. А в єдності сила та перемога!!! Разом до перемоги!!!

Педагогічний колектив закладу вітає всіх з Днем вишиванки!!!

Вишиванка - це символ єднання, це свобода, це сила!!! Знають і памʼятають про це і учні 5-А класу, які підготували разом із своїм класним керівником Гулей І.М. вітання з нагоди Дня вишиванки

Флеш-моб від наших випускників - учнів 9-Б класу - нашої гордості, нашого майбутнього!!! Вишиванка - це модно!!!

Вишиванка - це не тільки красиво, але й модно!!! Вітання від креативних та сучасних вчителів початкової школи з нагоди Дня вишиванки!!!

Вітання від 2-Б класу (класний керівник Поплавець Тетяна Михайлівна)